wtorek, 24 stycznia 2012

No. 29


Owsianka na czekoladowym mleku sojowym z siemieniem lnianym (namoczonym, w środku) orzechami włoskimi, jabłkiem i skruszonym biszkoptem; kawa z mlekiem czekoladowym sojowym; Od dzisiaj mój nowy ulubieniec! Szkoda, że mleczko właśnie dopiłam i już prawie nic nie ma... Zbyt dobre, nie mogłam się opanować! A kawa z tym mlekiem... MMMMM! Polecam takie wariacje :)

Oddałam dzisiaj mojej wrednej wychowawczyni książki. Przyniosłam czekoladę gorzką Wedla (niby się odchudza) w ramach podziękowania . Podchodzę do niej, ładnie się uśmiecham i dziękuję. Bierze ode mnie siatkę z książkami, a ja podaję jej czekoladę. Ona odwraca się i z miną zimnej, wrednej, chamskiej suki mówi: "Zjeżdżaj, nie denerwuj mnie!". Wyobraźcie sobie moją minę. WTF x1000(0). Koleżanki pokazują żebym położyła czekoladę obok, tak też zrobiłam i odeszłam. Wszystkie byłyśmy już nieźle wkurzone na nią. Na szczęście po tej lekcji wychodziłam ze szkoły. Chyba zabiłabym ją wzrokiem przy najbliższej okazji. 

Byłam na konkursie historycznym.. Całkiem, całkiem. Nie przejdę, bo był dosyć łatwy, więc dużo osób będzie miało dobry wynik. Teraz został tylko piątkowy kuratoryjny. Muszę się przyłożyć. Chociaż mój awans graniczy z cudem. Spójrzmy prawdzie w oczy: są o wiele lepsi ode mnie. 

Teraz szybko zjem zupkę brokułową i na 15 do szkoły, Caritas do 18. Jakoś to będzie. 
Jutro matma i test przyrodniczy... Kurczę, jak ja mam wytrzymać te 3 dni?

Miłego dnia :* mniam

10 komentarzy:

 1. Oo, jak smakuje kawa z mlekiem czekoladowym? *-*

  OdpowiedzUsuń
 2. w sumie nie wiem, u mnie to jajko było takiej średniej wielkości ;] zdj. trochę przerobiłam.

  a co do tej nauczycielki - niezła faza! ja pewnie bym już w takim momencie tej czekolady jej nie dała ;x

  OdpowiedzUsuń
 3. Wytrzymasz laska wytrzymaaaaasz :*
  A nauczycielka to *cenzura*
  A kawa *slinotok* chyba do Ciebie wpadnę na kawę :D
  Przestań! Jesteś dobra, jesteś najlepsza NIE BÓJ się siebie i własnej potęgi! Możesz zdziałać wiele. Dlaczego nie Ty , kochana co? Uwierz w siebie i własne możliwości! Oglądałaś Akeelah i jej nauczyciel? Świetny film!Pokazał,że trzeba w siebie uwierzyć :) Jesteś niezwykle mądrą osóbką! Nie bój się siebie i własnych możliwości.
  "Najbardziej boimy się nie tego, że jesteśmy do niczego. Najbardziej boimy się tego, że jesteśmy potężni ponad miarę. To nasza jasna – a nie ciemna – strona nas przeraża. Zadajemy sobie pytanie, czy możemy być śmiali, błyskotliwi, piękni, utalentowani i niezwykli. A czyż właśnie tacy nie jesteśmy?"N. Mandela

  OdpowiedzUsuń
 4. Głupio się dorosła kobita zachowała. Nawet ja, nie jedząc słodyczy, przyjmuje je w ramach prezentu - najwyżej się z kimś podzielę i jakoś zejdzie. A ty na pewno wytrzymasz, przejdzieszi dasz ze wszystkim radę!

  OdpowiedzUsuń
 5. Więcej wiary w siebie ! Jestem pewna, że przejdziesz dalej ! :) No widać Twojej wychowawczyni brak trochę kultury, w końcu nie chciałaś źle.. Przesadziła.
  Jeszcze nie próbowałam czeko mleka sojowego, wydaje mi się strasznie słodkie. Świetna owsianka :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Musze w końcu kupić to czekoladowe :)

  OdpowiedzUsuń
 7. JAka wariatka ta nauczycielka!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zobaczysz, przejdziesz z histy! ;)
  Mleko czekoladowe! ;3

  OdpowiedzUsuń
 9. hahaha i to niby nam uczniom brakuję kultury !? ;o no chyba ktoś się nieźle pomylił . ; )
  a co do borówek to jasne , że się podzielę ; )nie widzę przeszkód ;D

  OdpowiedzUsuń