czwartek, 29 marca 2012

No. 93 & No. 94


Serek wiejski z rzodkiewką, czarnymi oliwkami i pieprzem; kromka razowca słonecznikowego z fetą, czarnymi oliwkami i fetą; parówka wieprzowa, pomidor, sałata; pomarańcza;


Pieczona zbożówka zalana ciepłym gorzkim kakao na mleku z płatkami migdałowymi; wafel ryżowy z mascarpone, pastą kiwi i płatkami migdałowymi; kostka gorzkiej czekolady (wcześniej)


Dwa dni bez Internetu i zauważasz jak jesteś od niego zależny. Nawet głupiej pracy domowej nie możesz zrobić, bo musisz napisać coś bazując na dostępnych źródłach. Nienormalne. Jak to mój tata skomentował: "szkoły powinny dofinansowywać uczniom dostęp do Internetu".

Dzisiaj pani oddała na matmie prace klasowe. Powiedziała, że nie wpisze ocen, a w poniedziałek o 7 rano mamy wszyscy napisać to jeszcze raz. Same jedynki i 3 pozytywne oceny, w tym dwa razy 2+ (wstyd się przyznać, bo jedno moje) i jedna piątka. Nie wiem jak to się stało. Byłam pewna, że dostanę 4. Bywa.
Byłam dzisiaj na zajęciach wyrównawczych z fizyki. Moja pani potrafi tłumaczyć, ale muszę z nią mieć zajęcia indywidualne by cokolwiek zrozumieć. Jutro mamy pracę klasową i liczę na ocenę pozytywną. Nie bez powodu wracałam dzisiaj do domu aż 2 godziny później! 

Jutro po lekcjach idziemy z dziewczynami na konkurs o Holokauście i Januszu Korczaku. Nie wiem, jak dałam się w to wplątać, ale chyba zapadnę się pod ziemię. Zazwyczaj kiedy ktoś jeszcze z mojej klasy wybiera się na jakiś konkurs to ja piszę go najgorzej ze wszystkich. Za to kiedy tylko ja piszę test to mój wynik jest całkiem dobry. 
Apropos konkursów - udało mi się! Wreszcie przeszłam z jakiegoś konkursu z angielskiego, Gdańskich Lwów. Przeszło chyba 10 osób, a ja jestem 5. Muszę teraz przykuć, 18 maja kolejny etap.

Jutro na zakupy spożywcze i już nie mogę się doczekać! Chcę twaroguuu!

12 komentarzy:

 1. pyszne śniadanko :) serek wiejski mniam!
  bez internetu ani rusz! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mniam, ostatnio uwielbiam parówki :D ale ja jem tylko drobiowe.
  zbożówka z kakao, raj:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do prac domowych to się zgadzam. Ciężko je teraz zrobić bez internetu, a przynajmniej niektóre.
  Śniadanko jak zawsze pyszne : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Wpraszam się na taką zbożówkę;).

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaki to etap, wojewódzki ? Gratuluję! A jeżeli chodzi o śniadanie- wiesz, że nigdy nie jadłam serka wiejskiego na wytrawnie, z warzywami ;o muszę to nadrobić. I chyba wkradła się mała pomyłka, dwa razy użyłaś słowa 'feta'- "kromka razowca słonecznikowego z fetą, czarnymi oliwkami i fetą" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też ostatnio miałam mega chcicę na twaróg, teraz natomiast wzięło mnie na żółty xdd

  A śniadanko pycha !

  OdpowiedzUsuń
 7. twarożek z rzodkiewką i feta z oliwkami o takk <3. Gratuluję i powodzenia na fizyce :).

  OdpowiedzUsuń
 8. i znowu ta piękna zbożówka ;)
  Gratuluję konkursu, zdolna bestia z Ciebie ! I nie narzekaj +2 to świetna ocena:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymam kciukiiiiiiiiii za konkurs.
  Dwa to niezła ocena przecież noo! Ważne żeby zaliczyć ot co :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Muszę kiedyś zalać płatki takim gorzkim kakao, ciekawe jak to smakuje :)
  Wysyłam Ci moje wsparcie
  Wspieru Wspieru :)

  OdpowiedzUsuń