poniedziałek, 7 maja 2012

No. 133


Parfait: (od dołu: melon, truskawki, płatki owsiane na wodzie, płatki kukurydziane, Danio light waniliowe, truskawki, Danio, płatki kukurydziane, migdały, truskawki)


Miało być co innego, ale niestety się przeterminowało :P

Bardzo przyjemny dzień. Na wuefie w końcu ćwiczyliśmy poloneza. Niestety, w dalszym ciągu bez partnerów. Mój akurat wyjechał na wycieczkę, dzięki czemu nie miałam ostatniej lekcji (biologii) i wcześniej wróciłam do domu.

Mam mętlik w głowie. Boję się, że nie poradzę sobie i nie odnajdę się w szkole, która ma profil najbardziej mi odpowiadający. Mogłabym iść do tej słabszej szkoły, gdzie nie byłoby rozszerzonej historii niestety, ale z drugiej strony.. Nie chcę iść do klasy z kumpelą, która uczy się ze mną od zerówki. Kiedyś była moją najlepszą przyjaciółką, ale wszystko się zmieniło i teraz... Nie wiem czy chciałabym spędzić z nią następne 3 lata w szkole.
Czasem żałuję, że mam takie możliwości. Gdybym uczyła się słabiej to nie miałabym takiego szerokiego pola manewru i szybciej bym się zdecydowała. Chyba.

Jutro bierzmowanie. Właściwie to już nie mogę się doczekać. Wtedy będę już w ogóle wolna...
Oby było tak ciepło i słonecznie jak teraz albo i nawet lepiej. ;)

Miłej reszty dnia :*

12 komentarzy:

 1. Podziel się :)

  Co do szkoły to wybrałabym tę lepszą. Dasz sobie radę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, pamiętam jak się wkurzałam gdy musiałam chodzić na te wszystkie spotkania dot. bierzmowania. Całe szczęście już mam to za sobą. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wygląda wspaniale! *_* mniam!
  jakie imie wybrałaś ? :>

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie imie wybralas? ;> uwielbiam Twoje sniadanie i komentarz Oli powyzej ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. pyszności ! :) Posłuchaj, najlepsza decyzja jaką w życiu podjęłam to słuchanie siebie i swojej intuicji. IDŹ TAM GDZIE czujesz, ze Twoje miejsce. Nie podcinaj sobie skrzydeł, ZASŁUGUJESZ NA TO, żeby się kształcic na poziomie ! :) W liceum poznaje się porządnych ludzi, dorośleje się. To nie jest już niewiadomocogimnazjum. To były jedyne 3 lata podczas mojej edukacji, które miło wspominam. spełniaj marzenia, to Ty jestes w swoim życiu najważniejsza. Głeboki wdech i nie będzie tak strasznie, zobaczysz ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nienawidzę gdy coś mi się przeterminuje, albo otworzę (pomimo jeszcze dobrej daty ważności) a tam pleśń -.-"

  Takie śniadanie jutro proszę ^^

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba odejdzie Ci wiele stresu i obowiązków po bierzmowaniu, więc dobrze, że dziś będziesz już miała to za sobą ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. pyszności!
  a wybierając szkołę kieruj się Twoimi zainteresowaniami i możliwościami, jakie da Ci szkoła. reszta to szczegóły :)

  OdpowiedzUsuń
 10. <3
  Ja się w ogóle bierzmowaniem nie przejmowałam, a z księdzem byłam praktycznie na Ty, więc nawet egzaminu nie zdawałam xD Cholernie mnie lubił. Co do szkoły - zgadzam się z dziewczynami: słuchaj siebie ! :*

  OdpowiedzUsuń
 11. też mam takie szklaneczki :) i chyba skorzystam z twojego pomysłu, bo to śniadanie wygląda rewelacyjnie !

  OdpowiedzUsuń